KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12871417
nr 1287 1417
Olle Lindgren
(1930-2018), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Monogramsignerade OL. Olja på pannå, 10x17 respektive 14x21 cm
Olle Lindgren, svensk tecknare, grafiker och målare född 1930, död 2018.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 november 2019
kl 19:48:06
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Olle Lindgren
Läs mer om Olle Lindgren